FOURBALL SKUPINY

- termín pro odehrání základní skupiny je do 30. 6. 2021.
- skupiny jsou rozděleny rovnoměrně dle součtu HCP dvojice.
- z každé skupiny postupuje dvojice, která bude mít nejvyšší počer výher. V případě rovnosti rozhoduje vzájemný zápas.
- vyzyvatelé jsou označeni symbolem a kontaktují soupeře.
- pro základní skupiny byly staženy aktuální HCP k datu 30. 4. 2021. S těmito HCP se odehraje celá základní skupina.
- skorekarty budou připravené na recepci. V kolonce PAR bude pomocí teček vyznačen osobní par. Pokud budete mít        např. u jamky č. 1 jednu tečku, znamená to, že na této jemce je váš par 5. Maximální osobní par je +26.
- pokud budte mít po odehrání 18 jamek nerozhodný výsledek, pokračuje hra jako play-off až do rozhodnutí.
- datum zápasu bude zveřejněný v rozpisu zápasů. Prosíme o nahlášení zápasu na repcepci.
- u každého hráče je v závorce napsán osobní par po 2/3 vrovnání. Tento par platí pro všechny zápasy v základní skupině.
- před každou jamkou si vzájemně řekněte, jaký je Váš par na dané jamce

PROSÍME VŠECHNY VYZYVATELE I NEVYZYVATELE O MAXIMÁLNÍ SNAHU ODEHRÁT VŠECHNY ZÁPASY V TERMÍNU.

POKUD VÁM NEBUDE COKOLIV JASNÉ, VOLEJTE NA TEL.: 606 594 489.

HODNĚ ŠTĚSTÍ A HEZKOU HRU.

 

SKUPINA A

KRYZAN Lubomír (+3)

BÁRTŮ Zbyněk (+5)


KOPEČEK Petr (+7)

ČÍRTEK Jiří (+12)


SVITÁKOVÁ Lenka (+15)

HOVORKOVÁ R.  (+15)


HUŇÁČEK Jaroslav (+12)

HUŇÁČKOVÁ D. (+24)

SKUPINA B

FIALA Karel (+8)

FRUHVIRT Stanislav (+3)


PÁTKOVÁ Pavlína (+11)

VALIŠ Tomáš (+12)


HUSNÍK Stanislav (+13)

SEKYRA Jiří (+15)


URBANOVÁ B. (+24)

URBANOVÁ K. (+24)

SKUPINA C

ZANÁŠKA Miroslav (+5)

VÍTEK Karel (+8)


ŘEZNÍČEK Mirosalv (+10)

ORLOWSKI Milan (+11)


LEŠTINA Miroslav (+15)

LEŠTINA jr. (+13)


ČECH Jaroslav (+6)

ČECHOVÁ Miriam (+24)

SKUPINA D

SVITÁK Marek (+4)

HOVORKA Pavel (+9)


REZEK Michal (+5)

REZEK Jan (+17)


MACAS Jiří (+9)

MACASOVÁ K. (+23)


URBAN Tomáš (+14)

URBAN Petr (+24)

SKUPINA E

NÁCAR Leoš (+7)

SVOZIL Přemek (+7)


JANOTA Stanislav (+5)

JANOTA Michal (+17)


RYS Jiří (+15)

KERNOVÁ Věra (+20)


MLČÁK Jan jr. (+19)

MLČÁK Jan (+24)

SKUPINA F

KYSELA Martin (+7)

KYSELOVÁ Zuzana (+8)


KOUT Karel (+12)

HNÁTEK Václav (+11)


TAUBER Martin (+13)

TAUBER Markéta (+23)


SOUKUP Lukáš (+18)

JANTAČ Martin (+24)

SKUPINA G

MACASOVÁ Nicol (+8)

SEKYRA Jonáš (+11)


SEKYROVÁ K. (+19)

SEKYRA Jakub (+7)


KAMÍR Pavel (+21)

NOVOTNÝ Pavel (+15)


PEŠEK Václav (+19)

JANTAČ Oldřich (+24)

SKUPINA H

BEZNOSKA Jiří (+11)

BEZNOSKOVÁ R. (+9)


HESOVÁ Věra (+7)

HES František (+19)


MATUŠÍK Jan (+19)

MATUŠÍK Jan jr. (+22)


TŮMA Libor (+24)

DABERGER Karel (+21)

ROZPIS ZÁPASŮ

 

SKUPINA A

KRYZAN - BÁRTŮ* vs. KOPEČEK - ČÍRTEK0:0
HUŇÁČEK - HUŇÁČKOVÁ* vs. SVITÁKOVÁ - HOVORKOVÁ 15.05.2021
SVITÁKOVÁ - HOVORKOVÁ* vs. KRYZAN - BÁRTŮ0:0
KOPEČEK - ČÍRTEK* vs. HUŇÁČEK - HUŇÁČKOVÁ0:0
HUŇÁČEK - HUŇÁČKOVÁ* vs. KRYZAN - BÁRTŮ 0:0
SVITÁKOVÁ - HOVORKOVÁ* vs. KOPEČEK - ČÍRTEK0:0

SKUPINA B

FIALA - FRUHVIRT* vs. PÁTKOVÁ - VALIŠ20.06.2021
URBANOVÁ B. - URBANOVÁ K.* vs. HUSNÍK - SEKYRA0:0
HUSNÍK - SEKYRA* vs. FIALA - FRUHVIRT23.05.2021
PÁTKOVÁ - VALIŠ* vs. URBANOVÁ B. - URBANOVÁ K.23.05.2021
URBANOVÁ B. - URBANOVÁ K.* vs. FIALA - FRUHVIRT0:0
HUSNÍK - SEKYRA* vs. PÁTKOVÁ - VALIŠ0:0

SKUPINA C

ZANÁŠKA - VÍTEK* vs. ŘEZNÍČEK - ORLOWSKI29.05.2021
ČECH - ČECHOVÁ* vs. LEŠTINA - LEŠTINA jr.29.05.2021
LEŠTINA - LEŠTINA jr.* vs. ZANÁŠKA - VÍTEK29.05.2021
ŘEZNÍČEK - ORLOWSKI* vs. ČECH - ČECHOVÁ 29.05.2021
ČECH - ČECHOVÁ* vs. ZANÁŠKA - VÍTEK30.05.2021
LEŠTINA - LEŠTINA jr.* vs. ŘEZNÍČEK - ORLOWSKI30.05.2021

SKUPINA D

SVITÁK - HOVORKA* vs. REZEK M. - REZEK H.0:0
URBAN T. - URBAN P.* vs. MACAS - MACASOVÁ K.0:0
MACAS - MACASOVÁ K.* vs. SVITÁK - HOVORKA0:0
REZEK M. - REZEK J.* vs. URBAN T. -URBAN P.0:0
URBAN T. - URBAN P.* vs. SVITÁK - HOVORKA15.05.2021
MACAS - MACASOVÁ K.* vs. REZEK M. - REZEK J.0:0

SKUPINA E

NÁCAR - SVOZIL* vs. JANOTA S. - JANOTA M.0:0
MLČÁK jr. - MLČÁK* vs. RYS - KERNOVÁ 0:0
RYS - KERNOVÁ* vs. NÁCAR - SVOZIL0:1
JANOTA S. - JANOTA M.* vs. MLČÁK jr. - MLČÁK0:0
MLČÁK jr. - MLČÁK* vs. NÁCAR - SVOZIL0:0
RYS - KERNOVÁ* vs. JANOTA S. - JANOTA M.0:0

SKUPINA F

KYSELA - KYSELOVÁ* vs. KOUT - HNÁTEK 0:0
SOUKUP - JANTAČ M.* vs. TAUBER - TAUBER MÜLLEROVÁ16.05.2021
TAUBER - TAUBER MÜLLEROVÁ* vs. KYSELA - KYSELOVÁ0:0
KOUT - HNÁTEK* vs. SOUKUP - JANTAČ M.0:0
SOUKUP - JANTAČ M.* vs. KYSELA - KYSELOVÁ0:0
TAUBER - TAUBER MÜLLEROVÁ* vs. KOUT - HNÁTEK0:0

SKUPINA G

MACASOVÁ N. - SEKYRA JO.* vs. SEKYROVÁ - SEKYRA JA.0:0
PEŠEK - JANTAČ O.* vs. KAMÍR - NOVOTNÝ 20.05.2021
KAMÍR - NOVOTNÝ* vs. MACASOVÁ N. - SEKYRA JO.0:0
SEKYROVÁ - SEKYRA JA.* vs. PEŠEK - JANTAČ O.0:0
PEŠEK - JANTAČ O.* vs. MACASOVÁ N. - SEKYRA JO.0:0
KAMÍR - NOVOTNÝ* vs. SEKYROVÁ - SEKYRA JA.0:0

SKUPINA H

BEZNOSKA - BEZNOSKOVÁ* vs. HES - HESOVÁ 0:0
TŮMA - DABERGER* vs. MATUŠÍK - MATUŠÍK jr.0:0
MATUŠÍK - MATUŠÍK jr.* vs. BEZNOSKA - BEZNOSKOVÁ 0:0
HESOVÁ - HES* vs. TŮMA - DABERGER0:0
TŮMA - DABERGER* vs. BEZNOSKA - BEZNOSKOVÁ0:0
MATUŠÍK - MATUŠÍK jr.* vs. HES - HESOVÁ1:0