REZERVACE POBYTU

Objednávka je nezávazná. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s nabídkou na e-mail (ověříme dostupnost ubytování a hracích časů).

Emailová adresa*
Jméno*
Telefon*
Termín příjezdu*
Termín odjezdu:*
Počet osob*
Typ balíčku*
Počet ubytovaných osob (mimo golfový balíček)
Počet green fee v Golfresortu Haugschlag (celkem pro všechny hráče). V rámci pobytu je možné zakoupit jedno green fee v Golfresortu Haugschlag na osobu na pobyt.
Poznámka

PŘED PŘÍJEZDEM

Informace, které je dobré vědět, než se k nám vydáte.

Příjezd / odjezd

Ubytovat se můžete nejdříve od 14:00. Hrát na hřišti můžete dle obsazenosti. Nejpozdější příjezd je do 18:00. Odjezd z vily je nejpozději do 10:00. Opět platí, že na hřišti můžete hrát až do večera (dle obsazenosti).

Amenity Resort Česká Kanada

Klíče od ubytování si vyzvednete na hlavní recepci Golfresortu Monachus (adresa Mnich 811, Nová Bystřice). Amenity Resort Česká Kanada je vzdálen zhruba 3 km od Golfresortu Monachus.

Stravování

Kuchyně ve vilách jsou plně vybavené. Rádi vám v naší klubové restauraci nabídneme snídaně, obědy i večeře. Informaci o otevírací době restaurace najdete na těchto internetových stránkách nebo kontaktujte naší recepci tel.: +420 602 130 905.

Chci hrát také v Haugschlagu

Rádi vám rezervujeme také teetime v Golfresortu Haugschlag. Green fee není součástí balíčku, ale za příplatek jej k balíčku můžeme přidat. Golfresort Haugschalag je od ubytování vzdálen zhruba 15 minut cesty autem. V rámci balíčku lze zakoupit maximálně 2 green fee na osobu během pobytu.

Další osoby (pouze ubytování)

Naše vily jsou prostorné a nabízí pohodlí až pro 6 osob. Cena ubytování (bez golfu) pro další osobu je 1000 Kč/noc/osoba. Další osoby nad rámec balíčku musíte nahlásit na recepci. Pokuta za nenahlášenou osobu je 5 000 Kč/osoba/noc.

Mužeme s sebou vzít psa?

Ano. Poplatek za ubytování vašeho čtyřnohého mazlíčka je 100 Kč/noc. Upozorňujeme, že v případě poničení interiéru vil, budou náklady na opravu vymáhány po vás.